Data cleansing: KvK nummer aan CRM toevoegen.
Wilt u een bestand met bijvoorbeeld (ex)klanten, of prospects importeren binnen uw licentie? Dat kan indien u van de betreffende bedrijven over het KvK-nummer beschikt. Heeft u dat niet? Dan kan SalesFeed dat in principe toevoegen aan het bestand. Dit heet data cleansing.
Waarom “in principe”? Wanneer uw bestand oud is, zullen er bijvoorbeeld bedrijven in staan die opgeheven of failliet zijn. De gegevens van een bedrijf kunnen ook dermate incompleet zijn, dat geautomatiseerde cleansing niet mogelijk is. SalesFeed kan daarom in het leeuwendeel van de gevallen het KvK-nummer matchen, maar niet in alle gevallen.
Met onze cleansing dienst kunnen wij uw CRM-bestand ook opschonen. Denk aan verhuizingen, niet compleet ingevulde records, typefouten, et cetera.
Data verrijking, concernrelaties, branchecode
Wilt u weten welke van uw klanten interessante concernrelaties hebben? Dit kunnen immers in de praktijk goede salesleads zijn. SalesFeed kan aan een bestand met uw klanten concernrelaties toevoegen. Maar bijvoorbeeld ook branchecodes, kredietstatus, aantal FTE.
Meer weten over de mogelijkheden rondom cleansing en verrijking? Neem vooral contact op. SalesFeed gebruikers met een jaarabonnement of die langer dan 1 jaar onze software gebruiken, krijgen in 2017